Ogłoszenia

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Ogłoszenia Parafialne
XXVI Niedziela Zwykła - 25.09.2022r.

 1. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc nabożeństw różańcowych, październik. Serdecznie zapraszam od soboty do udziału w nabożeństwach różańcowych. W kościele po Mszy św. o godz. 18.00. Dla dzieci szkoły podstawowej będzie codziennie losowanie figurki Matki Bożej, która przywiozłem z tegorocznej pielgrzymki, dlatego proszę by dzieci przynosiły na Różaniec karteczki ze swoim imieniem, nazwiskiem, klasą i dobrym uczynkiem.

 2. W tym tygodniu także przypada:

  - pierwsza sobota miesiąca - adoracja i różaniec po Mszy św. o godz. 18.00.

  Serdecznie zapraszam.

 3. Jest nowy numer tygodnika katolickiego Idziemy, a w nim m.in. – o przyczynach oziębłości religijnej wśród współczesnego pokolenia. Zachęcam do nabycia i lektury prasy katolickiej.

  Natomiast na stoliku są do nabycia kalendarze ścienne i kieszonkowe po 10zł. oraz kalendarze książkowe (rolnicze) po 35zł.

 4. Do zaszczytnej godności ministranta w służbie liturgicznej zapraszam kandydatów na ministrantów, a także parafian do innych grup parafialnych.

 5. Bóg zapłać nowożeńcom za ofiarowane kwiaty do świątyni.

 6. Bóg zapłać za ofiarę anonimową, oraz za ofiary dziś złożone na tacę inwestycyjną.

 7. W czwartek zapraszam na godz. 19.00 wszystkich pragnących się modlić za rodziny oraz Grupę Matek i Ojców w modlitwie (spotkanie biblijne).

 8. Zapraszam 22 października wszystkich chętnych do wyjazdu do Częstochowy na Jasna Górę. Koszt 80zł. zapisy z wpłatą w zakrystii lub kancelarii parafialnej.

 9. Wydział teologiczny na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu zaprasza na studia podyplomowe. Więcej informacji znajdziemy na plakacie w gablocie.

 10. Dziękuję za wspólną troskę o miejsce wiecznego spoczynku naszych bliskich i za segregację śmieci. Wypalone znicze i zniszczone bukiety po posprzątaniu grobów zabierajmy ze sobą.

 11. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Parafianom i gościom życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Boże!

 12. W sobotę na naszym cmentarzu spoczęła:  śp. Władysława Szczepaniak, z Połajewa, a pochodząca z Łodzi, l. 82. Wieczny odpoczynek …