Ogłoszenia Parafialne – II Niedziela Zwykła– 16.01.2022r.

1. Dziękuję za wspólne kolędowanie i adorację w poprzednią niedzielę. Wszystkim solistom za śpiew i odwagę, osobom grającym na skrzypcach i gitarze, oraz uczestnikom za wspólną modlitwę i śpiew - kolęd i pastorałek. Bóg zapłać.

2. Na stoliku są do nabycia kalendarze, oraz nowy numer tygodnika katolickiego IDZIEMY.

3. W następną w 4 niedzielę miesiąca taca inwestycyjna na spłatę renowacji dachu świątyni.

4. Na spotkanie  zapraszam w czwartek na godz. 19.00 wszystkich pragnących polecać Panu Bogu swe rodziny oraz Grupę Matek i Ojców w modlitwie.

5. Przypominam, iż z rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia jesteśmy zobowiązani do przysłaniania ust i nosa maseczką.

6. Solenizantom i jubilatom, a szczególnie babciom i dziadkom w dniu ich święta składam najlepsze życzenia, wszystkim Wam życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże.

Wizyta duszpasterska zwana kolędą w Parafii Świętej Trójcy w Połajewie w roku 2022.

Przestrzegając wymagań sanitarnych kolęda w tym roku będzie przebiegać z zachowaniem przepisów epidemiczno-sanitarnych, nie zatrzymując się zbyt długo w poszczególnych domach (maseczka, dezynfekcja).

Jeśli jest ktoś na kwarantannie lub czuje się zagrożony proszę powiadomić proboszcza lub osobę powożącą i umówić się na inny termin.
Poproszone osoby o podwiezienie jeśli by nie mogły posłużyć z losowych przyczyn niech ewentualne zmiany załatwią we własnym zakresie, zapewne mają życzliwych i uczynnych sąsiadów.

Ofiary składane w czasie kolędy są przeznaczone na spłatę renowacji dachu kościoła i dalsze gromadzenie materiałów na remont kaplicy przedpogrzebowej.

Rozpoczęcie kolędy każdego dnia od godz. 10.00.

Dzień

Podwózka