VI Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.

1. Dziękuję, za opiekę i zorganizowany wyjazd dla naszych ministrantów na basen P. Marżalenie Trawczyńskiej i P. Lidii Racinowskiej. Bóg zapłać.

2. Na stoliku jest do nabycia nowy numer tygodnika katolickiego IDZIEMY, a w nim mi. o wzrastającej liczbie osób samotnych i singli.

3. Osoby z parafii, które wybierają się do Rzymu na Narodowe Dziękczynne z okazji 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, 17 maja br. i wezmą udział w Mszy św. pod przewodnictwem papieża Franciszka są proszone o kontakt z ks. proboszczem, ponieważ tylko z kartą wejściową będzie można zając miejsce w sektorze na Placu św. Piotra.
    Podobnie osoby wybierające się na Msze św. beatyfikacyjną Sługi Bożego Kardynała Stefana Wyszyńskiego na Placu Piłsudzkiego do Warszawy, 7 czerwca 2020r.
    Zapraszam do wyjazdu na beatyfikacje organizowany jest bowiem dekanalny autokar. Cena około 50zł.

4. W piątek zapraszam wszystkich chętnych na spotkanie w grupie modlitewnej o godz. 20.00.

5. Za tydzień ostatnia niedziela miesiąca taca inwestycyjna na spłatę remontu świątyni i ogrzewanie.

6. W dniach 20-24. 04 2020r. organizowana jest pielgrzymka po południowo-wschodnich kresach Polski. W programie Sandomierz, Przemyśl, Krasiczyn, Majdan, Komańcza, Dukla, Dębowiec, Kalwaria Zebrzydowska, Wadowice, Częstochowa.
    Zapraszam chętnych i proszę o wpłatę zaliczki 300zł.

7. Solenizantom i jubilatom z tego tygodnia składam najlepsze życzenia. Wszystkim życzę dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa. Szczęść Wam Boże.